S Kačkou za písničkou

Určeno pro: rodiče s dětmi od dvou do pěti let.

PROGRAM S KAČKOU ZA PÍSNIČKOU BOHUŽEL OD DRUHÉHO POLOLETÍ JIŽ NABÍZET NEBUDEME. Vymýšlíme a domlouváme pro Vás a Vaše děti nějaký jiný hudební program, až budeme mít vše vyladěné, dáme Vám vědět. Omlouváme se za komplikaci a děkujeme za pochopení.

V programu S Kačkou za písničkou se děti budou hravou formou seznamovat s hudbou, básničkami, písničkami, říkankami s pohybem. Na lekcích používáme hudební a rytmické nástroje, dále šátky, balónky, bublifuky, relaxační hudbu, tanec. Součástí lekce je cvičení s dechem i relaxace. Děti si v průběhu jednotlivých lekcí vyrobí také vlastní jednoduché rytmické nástroje. Kurzem provádí lektorka Kačka, která vystudovala primární pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a která od svých šesti let hraje na akordeon, od devíti let na piano a flétnu. Hudbě se aktivně věnuje, miluje rytmus, básničky a říkanky s pohybem. Cílem kurzu je podpořit zdravý tělesný rozvoj dítěte hravou formou. Zaměříme se na práci s rytmem a propojíme rytmus s pohybem. Samozřejmostí je práce s hudebními nástroji a dalšími pomůckami, které podporují rozvoj dechu, rytmu, představivosti a fantazie dítěte.

Cena kurzu: 1.600, – Kč
Pokud jste naše kroužky objevili až nyní a máte zájem se k nám přidat, přihlaste se! První lekce je vždy zdarma a zkušební, ať začnete kdykoli během pololetí, a pokud se rozhodnete s námi pokračovat, domluvíme se na ceně tak, abyste neplatili lekce, které již proběhly! Těšíme se na nové kamarády!

Časová dotace: 45 min/1x za týden, v ceně 16 lekcí, začátek kurzu od 14. září 2023. První lekce je zkušební a je zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, jak lekce probíhá a zda je pro Vás a Vaše dítě ta pravá.

Kapacita kurzu: 12 dětí

Lektorka: Kateřina Fišmistr Klímová

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout