Kroužek astronomie

Určeno pro: děti z prvního a druhého stupně ZŠ.

Kroužkem astronomie malé nadšence provede astrofyzik Miroslav Pech, který se jí profesně věnuje asi 20 let a který se s astronomií seznámil právě jako malý kluk, který chodil do astronomického kroužku. Astronomie ho tehdy velmi zaujala a následně ovlivnila i do budoucna při volbě povolání. Nyní staví teleskopy po celém světě a učí na Univerzitě Palackého v Olomouci. V kroužku se děti dozví informace o vesmíru, o planetách, zákonitostech přírody a jejich vzájemné souvislosti v životě. Budou provádět fyzikální pokusy s mikroskopem a pozorovat okolní přírodu dalekohledem. K dispozici bude profesionální astronomický dalekohled, mikroskopy a další laboratorní vybavení.

Kdy kroužek probíhá: ve středu od 17:30 do 18:30

Cena kurzu: 1.300, – Kč

Časová dotace: 60 min/1x za týden, v ceně 13 lekcí, kurz začíná ve středu 31. ledna 2024. První lekce je zkušební a je zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, jak lekce probíhá a zda je pro Vaše dítě ta pravá.

Kapacita kurzu: 12 dětí (Kroužek astronomie je v tuto chvíli již zcela naplněn. Pokud máte o kroužek zájem, prosím napište nám na o-kruh@email.cz a my Vás zařadíme na seznam náhradníků. A v případě, že se uvolní místo, budeme Vás informovat.

Lektor: Mgr. Miroslav Pech, Ph.D

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout