Hravé cvičení a tvoření pro rodiče s dětmi

Určeno pro: rodiče s dětmi od dvou do pěti let.‏‏‎ ‎

Herničkou děti provází plyšový maňásek skřítek Vítek, který umí kouzla a vždy na začátku jednotlivé lekce děti na něco promění. V tématu proměny pak probíhá celá lekce, děti si tak během roku vyzkouší, jaké je to být například netopýrem, kočkou, medvědem, prasátkem, ježkem nebo sovou. Dané téma pak vždy v první části zpracujeme básničkou nebo písničkou, pohybově a pomocí her. Ve druhé, výtvarné, části si děti procvičí jemnou motoriku a za pomoci maminek vytváří jednoduchý výrobek opět na téma konkrétní proměny, který si odnášejí s sebou domů. Při vyrábění používáme různé techniky i materiály. Témata lekcí jsou volena ve vztahu ke střídání ročních období v přírodě a lidovým tradicím.

Cena kurzu: 1.500, – Kč
Pokud jste naše kroužky objevili až nyní a máte zájem se k nám přidat, přihlaste se! První lekce je vždy zdarma a zkušební, ať začnete kdykoli během pololetí, a pokud se rozhodnete s námi pokračovat, domluvíme se na ceně tak, abyste neplatili lekce, které již proběhly! Těšíme se na nové kamarády!

Časová dotace: 60 min/1x za týden, v ceně 15 lekcí, začátek kurzu od 5. února 2024. První lekce je zkušební a je zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, jak lekce probíhá a zda je pro Vás a Vaše dítě ta pravá.

Kapacita kurzu: 10 dětí, kurz otevíráme od 5 přihlášených

Lektorka: Mgr. Eva Jungová

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout