Angličtina hrou s rodilými mluvčími pro děti z MŠ

Určeno pro: pro všechny zvídavé děti předškolního věku (3-7 let), které si chtějí hrát, zpívat, tančit, cvičit a tvořit a přitom všem se přirozeně a automaticky naučit anglicky.

Přijďte se s dětmi  podívat na první lekci a dozvíte se proč, případně jak jednoduše začít i doma s výukou cizího jazyka, dříve než bude umět vaše dítě číst, psát a správně mluvit česky. V našich hodinách angličtiny pro nejmenší nás navštíví moje dcerka Lucie (12let) a syn Kevin (9let) pro které je angličtina jazykem mateřským stejně jako čeština. Angličtinu si děti osvojí zábavnou formou přirozeným způsobem a to v malých skupinách.  A jak jsem již uvedla nebudeme se s dětmi angličtinu učit, ale budeme se řídit mým oblíbeným heslem : “Budeme si hrát, zpívat, tančit, cvičit a někdy i tvořit a pak si děti všimnou, že už umí i anglicky”.:-)

Cena kurzu: 1.000, – Kč

Časová dotace: 45 min/1x za týden, v ceně 10 lekcí, začátek kurzu od 18. října 2023. První lekce je zkušební a je zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, jak lekce probíhá a zda je pro Vaše dítě ta pravá. První hodinu mohou děti absolvovat s rodiči. Pokud jste naše kroužky objevili až nyní a máte zájem se k nám přidat, přihlaste se! První lekce je vždy zdarma a zkušení, ať začnete kdykoli během pololetí, a pokud se rozhodnete s námi pokračovat, domluvíme se na ceně tak, abyste neplatili lekce, které již proběhly! Těšíme se na nové kamarády!

Kapacita kurzu: 10 dětí, kurz se otevírá od minimálního počtu 4 přihlášených

Lektorka: Ludmila Chmelar

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout