Adaptační miniškolka

Určeno pro: děti od dvou do čtyř let.

Adaptační miniškolka je program pro děti od dvou let, který jim umožní připravit se v malém kolektivu na nástup do opravdové školky. Jedno dopoledne v týdnu se děti budou moci seznámit s novým prostředím, vyzkoušet si, jaké to je potkávat nové kamarády a paní učitelky. Vše v bezpečném prostředí s laskavým vedením dvou lektorek. Rodič bude moci s děťátkem zůstat po celou dobu programu, nebo může postupně zkoušet z lekcí odcházet a zvykat tak dítě na svou nepřítomnost a opětovné vracení se k dítěti po skončení programu. V miniškoličce se děti naučí nové básničky a písničky, věnovat se budeme i pohádkám, pohybovým činnostem, jemnou motoriku podpoříme výtvarnou činností. Zvykneme si například také na čas pro společnou svačinku, zaměříme se i na drobné každotýdenní rituály jako je třeba přivítání se říkankou, ale současně dopřejeme dětem také dostatek prostoru pro volnou hru, která je pro malé děti zásadní.

Cena kurzu: 2.500, – Kč, zahrnuje 10 lekcí.

Pokud jste naši miniškolku objevili až v průběhu kurzu a máte zájem se k nám přidat, nezoufejte a přihlaste se! Pokud nebudeme mít ještě naplněnou kapacitu kurzu, tak Vás rádi přivítáme i v jeho průběhu. První lekce je vždy zdarma a zkušební, ať začnete kdykoli, a pokud se rozhodnete s námi pokračovat, domluvíme se na ceně tak, abyste neplatili lekce, které již proběhly! Těšíme se na nové kamarády! Kurzovné se vypočítává ode dne odeslání příhlášky. Kurzovné je potřeba uhradit nejpozději do začátku první lekce následující po lekci zkušební.

Časová dotace: 150 min/1x za týden – každý pátek od 9:00 do 12:00, v ceně 10 lekcí, začátek kurzu je v pátek 5. dubna 2024, konec 31. května 2024

Kapacita kurzu: 10 dětí

Lektorka: Mgr. Eva Jungová a Ing. Jaroslava Pechová

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout