Workshop na výrobu relaxační soli do koupele

Kdy: 4. prosince 2023 od 17:00 do 18:00.

Rádi byste ve vánočním shonu chvíli vydechli a potěšili sebe nebo své blízké? Přijďte navštívit workshop na výrobu relaxačních solí do koupele a vyrobte si sůl se svou oblíbenou vůní a dalšími přísadami.

Složení výrobku je epsomská sůl, damašská růže/spirulina micro, esenciální oleje nebo vůně do kosmetiky, olej a jako volitelná složka anionický tenzid, který zajistí pěnivost výrobku.

Workshopem Vás provede Petra Ochmannová, která se výrobě přírodní kosmetiky věnuje již řadu let.

K dispozici budou desítky nejrůznějších esenciálních olejů a vůní do kosmetiky, které si budete moci ovonět, libovolně nakombinovat a vytvořit si tak jedinečnou vůni soli. Ta Vám později doma, při koupeli vytvoří tu pravou atmosféru pro relaxaci. Navíc si i při samotné výrobě solí do kouple odpočinete od každodenního, předvánočního shonu a načerpáte novou energii v milé společnosti dalších žen. Voňavá, relaxační sůl může být také krásným dárkem třeba právě pod stromeček. Vyrobit si samozřejmě můžete i více než jednu sůl. U každého dalšího výrobku platíte už jen 200/a nebo 300,-Kč dle zvolené varianty.

Cena kurzu: 290 Kč nebo 390 Kč dle zvolené varianty výrobku. V ceně je zahrnut materiál na výrobu 1x 500g relaxační soli do koupele. Varianta bez pěnivé složky je za 290,-Kč, varianta s pěnivou složkou za 390,-Kč. Variantu výrobku lze zvolit až přímo na workshopu. Připraveno bude samozřejmě také příjemné prostředí a čaj nebo káva. Platba v hotovosti na místě.

Další variantou a NOVINKOU je výroba keltské mořské soli s bohatou vůní 500g za 390,-Kč. Ryzí keltská sůl je nerafinovaná, neobsahuje proto žádné chemické látky, konzervační látky ani jiné nechtěné přísady. Při sklizni se používá šetrné, ruční metody pro uchovává minerálů obsažených v mořské vodě. Hlavní minerály pro tělo: sodík, hořčík, vápník.

Na workshopu si budete moci vyrobit mimo jiné i maxi difuzéry do místnosti, mini difuzéry do auta, parfémy, tak pokud zrovna nemáte doma vanu a neznáte nikoho, kdo vanu má, ale rádi byste tvořili, tak se přihlaste a něco krásného si přijďte vyrobit.

Kde: V prostorách rodinného centra o-kruh

Kapacita kurzu: 15

Lektorka: Petra Ochmannová

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout