Za zvířátky do pohádky – Výprava do Vlastivědného muzea

Kdy: středa 24. dubna 2024. Sraz ve 13:30 před vstupem do Vlastivědného muzea v Olomouci (14:00 začátek programu). Trvání podle individuálního zájmu.

Určeno pro: rodiče a nebo prarodiče s dětmi od dvou do osmi let

Kam pojedeme: do Vlastivědného muzea v Olomouci, https://www.vmo.cz/

Co nás na společném výletu čeká:

Společně se vypravíme do Vlastivědného muzea, kde nás čeká asi hodinový program “Za zvířátky do pohádky”. Lektor z muzea nás spolu s bobříkem provede pohádkovým příběhem: vydáme se jako kolem řeky Moravy, kde se seznámíme s dalšími zvířátky a jejich způsobem života. Během programu budou pra/rodiče fungovat jako doprovod k zajištění hladkého fungování programu – v případě potřeby se lze kdykoli odpojit.

Po skončení programu bude možné volně si projít jakoukoli z dalších expozic Vlastivědného muzea.

Kontakt na lektorku Monču, která vás za RC o-kruh programem v muzeu bude provázet je 604 156 255.

Cena programu: zvýhodněné skupinové vstupné do muzea 30 Kč/osobu(nutno se dostavit včas k nákupu společné vstupenky tj ve 13.30) + 50 Kč za dítě na program vedený odborníkem z muzea, dospělý doprovod na programu zdarma.

Platba v hotovosti na místě.

Časová dotace: začátek v cca 13.30 (sraz před vstupem do Vlastivědného muzea v Olomouci) a trvání podle individuálního zájmu. Lektorovaný program Za zvířátky do pohádky s odborníkem z muzea proběhne ve dvou časech ve 14:00 a v 15:00, z kapacitních důvodů je potřeba se přihlásit na konkrétní čas (v přihlašovacím formuláři). Expozice muzea lze volně procházet před i po programu.

Kapacita programu: 20 osob

Lektorka: Mgr. Monika Tošenovská

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout