Mandaly

Kdy: čtvrtek 1. února 2024 od 16:30 do 18:30.

a chvilka při společném tvoření

Kdy: čtvrtek 1. února 2024 od 16:30 do 18:30.

Přijďte strávit příjemný čas při tvoření své osobní mandaly pro rok 2024, rok dřevěného draka. Bude připravený široký výběr vytištěných mandal, tak aby si každý vybral tu svoji pravou. Mandalu si vybarvíme, nazdobíme, budeme si povídat, popíjet dobrý čaj či kávu. Budeme relxovat, sdílet všednosti zimních dnů. Atmosféru doplní aromaterapie. Setkáním nás provede Iva Tajmrová – zdravotní sestra, aromaterapeutka a kreativní duše.

Mandalu si můžete vybarvit jen tak, nebo i s terapeutickým záměrem, pokud řešíte nějaké otázky, může Vám na ně mandala pomoct najít odpověď. Mandalu si můžete vyrobit třeba i jako motivační obrázek pro rok dřevěného draka, který začíná 10. února. Pojďme si věnovat dvě hodinky času pro sebe, odpočinout si od každodenního shonu a načerpat novou energii.

Věděli jste, že slovo MANDALA pochází ze staroindického snaskrtu a znamená “kruh”. Označuje symbol, který se nachází ve všech kulturách a v přírodě u zvířat i rostlin. Nejstarší mandaly světa pochází ze straší doby kamenné, a od té doby nás provází a spojují nás s nejhlubšími úrovněmi našeho nevědomí. Kruhová mandala představuje vždy oporu a hranici pro ty elementy v nás, které se rozbíhají různými směry nebo se mohou vzájemně uvádět v chaos. To funguje u všech lidí nezávisle na jejich původu či kultuře. V symbolice mandal lze zařít cosi naprosto elementárního – nalézt bezpečí ve svém středu. Mandala tvoří dohromady celek a je proto symbolem pro úplnost. A JAKÁ BUDE TA VAŠE?

Cena kurzu: 50, – Kč (v ceně je zahrnut výtvarný materiál; čaj/káva). Platba v hotovosti na místě.

Kde: V prostorách rodinného centra o-kruh, Zámecké náměstí 733, Velká Bystřice

Kapacita kurzu: 12 (Kurz proběhne od minimálního počtu 4 účastníků)

Lektorka: Iva Tajmrová

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout