Lesní hrátky se zvířátky

Kdy: čtvrtek 18. dubna 2024 od 16:00 do 18:00.

Určeno pro: všechny zvídavé děti od dvou do sedmi let a jejich rodiče a nebo prarodiče.

Kde: V Kapitulním parku ve Velké Bystřici, sraz u dřevěného mostu (vstup do parku za vlakovými kolejemi u MŠ). V případně nepříznivého počasí program proběhne v prostorech Rodinného centra o-kruh, Zámecké náměstí 733, Velká Bystřice – růžový domeček, vchod z parku.

Vypravte se s námi za lesními zvířátky! Po zimní pauze a hraní, zkoumání a tvoření uvitř centra, se potkáme opět konečně venku!

Už se to v jarním lese zazelenalo a probudili se zimní spáči? Pojďme to společně zkontrolovat svýma očima i ušima! Ani další části našeho těla nebudou zahálet, takže se nebojte, že by vám v jarním počasí mohla být zima. O lesních zvířátkách se něco dozvíme pomocí hravých rozcviček i veselých her. Jak se pozná šiška ohlodaná od veverky? Jak vypadá stopa lišky? Na čem by si pochutnala žabka po jarním probuzení? To a mnohem víc spolu odhalíme také během obrázkové stezky s úkoly, která nás dovede k pokladu s maličkými odměnami.

Tento program doplníme ještě i společným výletem do Vlastivědného muzea v Olomouci ve středu 24. dubna! Podrobnější informce a přihlášky na výlet do muzea najdete zde: https://o-kruh.cz/programy/jednorazove-programy/vylet-do-zoo-olomouc/

S sebou doporučujeme si vzít podložku na sezení venku, vhodné oblečení do terénu a svačinu.

Cena programu: 150, – Kč rodinné vstupné, platba v hotovosti na místě

Časová dotace: 120 min

Kapacita kurzu: 15 dětí

Lektorka: Mgr. Monika Tošenovská

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout