Adventní věnce

Kdy: 28. listopadu 2023 od 17:00 do 18:30.

Rádi byste v předvánočním shonu chvíli vydechli a vytvořili si krásný adventní věnec na dveře nebo na stůl a nebo klidně i obojí? Pak právě pro Vás máme připravený workshop na výrobu věnců, kterým Vás provede Helena Šupová z květinové dílny Domkvět. V Domkvětu používají květiny a rostlinný materiál ze zahrady, od místních pěstitelů a dodavatelů. Takže i naše vánoční věnce budou nejen krásné, ale i šetrné k přírodě, a proto Vás pohled na ně potěší vždy hned dvakrát. Vytvořit si můžete některou z těchto variant věnců:

1/věnec na dveře (průměr 40-55 cm) za 500,-Kč

2/adventní věnec na stůl (základní svíčky, přírodní) za 570,-Kč

3/luxusní adventní věnec (eukalypt, baňky, třpytivé stuhy, lepší svíčky) za 890,-Kč

Pro koho je workshop určený? Pro všechny, kteří si chějí vyzdobit dům věncem vlastní výroby, pro všechny kdo rádi tvoří, pro všechny kdo se chtějí v předvánočním shonu chvilku zastavit, vydechnout, popovídat si. Takže pro všechny ženy, maminky, babičky, tatínky, kamarády, větší děti, mladé slečny, menší děti, kterým někdo pomůže s dotahováním drátu při vazbě, … no zkrátka pro všechny!

V ceně je zahrnut veškerý materiál (slaměný nebo proutěný korpus, bodce, škála svíček, chvojí lokální, přízdoby  přírodní, lýko, stuhy, drát, provázek, náboje do tavící pistole aj., u luxusní varianty eukalypt a baňky a třpytivé stuhy a lepší svíčky a ozdobné drátky aj.; a pomůcky k zapůjčení zahradnické nůžky, tavící pistole aj.).  Variantu výrobku lze zvolit až přímo na workshopu. Připraveno bude samozřejmě také příjemné prostředí a čaj nebo káva.

Cena kurzu: je 500 Kč, 570,-Kč nebo 890,-Kč dle zvolené varianty věnce.

Platba v hotovosti na místě. Pro rezervaci je nutno složit zálohu 200,-Kč, doplatek do ceny věnce ve zvolené variantě v hotovosti na místě. Při zrušení rezervace do pátku 24. 11. včetně Vám zálohu vrátíme v plné výši. Při pozdějším rušení rezervace, vracíme rezervační polatek 200,-kč pouze v případě, že se podaří najít náhradníka.

Kde: V prostorách rodinného centra o-kruh

Kapacita kurzu: 12

Lektorka: Helena Šupová z květinové dílny Domkvět

Tento web používá cookies k optimalizaci svého běhu a k fungování analytických nástrojů. View more
Souhlasím
Odmítnout